VELUX EDS 2000


VELUX EDS 2000

Lemování pro střešní okna nové generace VELUX EDS 2000 pro samostatné střešní okno - lakovaný hliník. Zateplené lemování VELUX EDS 2000 pro nízké střešní krytiny do 16 mm.

VELUX EDS 2000 VELUX Česká republika, s.r.o.  
Distribuce:VELUX Česká republika, s.r.o.
Použití:všechny typy šikmých střech
Jakost:I. jakost
Dodání:
Platba:hotově při dodání zboží


>> Koupit on-line se slevou <<

Zateplené lemování EDS 2000 pro montáž střešních oken VELUXLemování VELUX EDW 2000

    

VELUX EDS 0000

Lemování VELUX EDS 0000 pro nízkou střešní krytinu do výšky 16 mm pro střešní okna VELUX nové generace. Lemování zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnost ním   vlivům.

Charakteristika lemování VELUX EDS 2000

Pro montáž samostatného střešního okna do ploché střešní krytiny do výšky 16 mm. Standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě a z mědi nebo titanzinku. Pro střechy se sklonem 15° až 90°. Zateplovací sada BDX z nenasákavého materiálu slouží k optimálnímu  zateplení okna a přispívá ke snížení tepel ných ztrát. Spolehlivá,  jednoduchá a rychlá montáž s důkladným zateplením  střešního okna i v  těžko dostupných detailech. Lemování, zateplovací sada, drenážní žlábek a  hydroizolační fólie jsou dodávány v jednom balení.

Vlastnosti lemování VELUX EDS

  • Pro montáž samostatného střešního okna do profilované střešní krytiny o výšce do 16 mm.
  • Standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě a z mědi nebo titanzinku.
  • Pro střechy se sklonem 15° až 90°.
  • Lemování VELUX EDS 0000 zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnostním vlivům a umožňuje nenápadné osazení oken do střešní krytiny.
  • Boční a horní díly jsou opatřeny pěnovým těsněním.
  • Spodní díl je opatřen plisovanou manžetou.
  • Plisovaná manžeta se snadno vytvaruje podle profilu střešní krytiny.
  • Drenážní žlábek umožňuje bezpečně odvádět vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu.

Použití lemování VELUX EDS 2000


použití pro kytiny


Materiál lemování střešních oken VELUX

Detail lemu VELUX

Lemování   pro střešní okna VELUX jsou standardně dodávány v hliníkovém    provedení. Profily  oplechování jsou zaoblené a navíc jsou ve spodní   části zcela uzavřené.  Díky tomu působí okno zvenku velmi esteticky. Lemování pro střešní okna VELUX je standardně  dodáváno s hliníkovým oplechováním. Na  objednávku i v provedení z mědi  nebo titanzinku.

 Lemování pro střešní okna VELUX - hliník Lemování pro střešní okna VELUX - měď Lemování pro střešní okna VELUX - titanzinek

Lemování jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX.  Jejich  konstrukce vyhovuje systému a nabízí kompletní řešení pro  samostatná  okna i mnohočetné kombinace. Lemování pro sestavy oken je  navrženo tak,  aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX. Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám.   Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou například   tašky, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý plech nebo   břidlice.

EDS 1000

ceny dopravného bez DPH


  • dopravné zdarma při spojené objednávce* s nákupem střešních oken VELUX

* při spojené objednávce účtujeme dopravné pouze za jeden druh zboží