Střešní okna VELUX


V naší nabídce naleznete originální střešní okna VELUX a kompletní příslušenství a doplňky se slevami až 23% z ceníku VELUX.

Kompletní nabídku sortimentu naleznete v jednotlivých skupinách menu v levé části obrazovky.

Dodání realizujeme po celé České republice. Dopravné je účtováno za dodání jednoho okna dle výše objednaných oken a tarifního pásma. Montážní, ovládací a zastiňující doplňky při společném nákupu se střešním oknem neúčtujeme.

Systém střešních oken VELUX:

  • Kyvná střešní okna VELUX

Kyvné střešní okno GZL, GGL, GGU a elektricky ovládaná střešní okna Integra GGL a GGU. Okna jsou nabízeny v hliníkovém nebo měděném oplechování – na zakázku je možné dodat i okna s titanzinkovým oplechováním.

  • Výklopně-kyvná střešní okna VELUX

Výklopně-kyvné střešní okno GPL, GPU, GHL a GHU. Okna jsou nabízeny v hliníkovém oplechování – na zakázku je možné dodat i okna s měděným nebo titanzinkovým oplechováním.

  • Lemování ke střešním oknům VELUX

Lemování je určeno pro 2 druhy krytin – EDW – pro standardní střešní krytiny do výšky 120 mm, EDS určeno pro nízké krytiny do výšky 16 mm.


Lemování je nabízeno v hliníkovém, měděném nebo titanzinkovém provedení. Pro kombinaci oken dodáváme kombi lemování EKW – EKS.


Dodáváme i montážní doplňky ke střešním oknům VELUX – ostění, zateplovací sadu, manžety z hydroizolační a parotěsné fólie.

  • Zastiňovací a dekorativní doplňky VELUX

Dodáváme vnitřní rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, venkovní rolety a markýzy. Doplňky jsou zpravidla dodávány ve dvou barevných variantách: STYL – základní barevná řada, PREMIUM – rozšířená barevná řada.


Na střešní okna VELUX poskytujeme záruku 5 let, případně rozšířenou záruku 10 let při nákupu střešního okna a montážní sady BDX.